נקוי שטחים

משה ריפוד נקי, ניקוי ספות בד,/ עור ומערכות ישיבה

על מנת לשמר את שטיחי הקיר לקיר בביתנו ובמשרד לא מספיק בתחזוקה השוטפת והנכונה של שאיבת האבק.
לאורך הזמן, השטיח צובר אבק וחולות שנדחסים פנימה לעומק השטיח וגורמים לשחיקה מואצת ומראה בלוי של פני השטיח.
על כן, מידי פעם, יש צורך בניקוי מקצועי ועמוק המתבצע ע”י moshe "ריפוד נקי” שרכשו ידע, ניסיון והכשרה מקצועית. אנו מצוידים במכשור וחומרים מתקדמים.
בבואנו לנקות ולחדש את פני השטיחים הקיימים, אנו מחליטים על שיטת הניקוי המותאמת בדיוק למאפייני השטיח הנתון ומתייחסים לפרמטרים הבאים:

סוג הסיב - צמר, סינטטי או מעורב;
איכות הסיב - אחוז הצמר או הניילון השזורים בו;
עובי הסיב וצפיפותו;
אופן האריגה - ידנית, מתועשת;
צורת הסיב - שעיר, קצוץ, מסולסל, בוקלה;
איכות הצבעים בשטיח.
גיל השטיח ואומדן השחיקה.
אנו דואגים לעמוד בחזית הטכנולוגיה ומצטיידים במכונות ניקוי מן המתקדמות והמשוכללות בשוק.
פעמים רבות אנו עורכים שדרוג למכונות הניקוי שברשותנו, בהתאם לצרכים המתעוררים בשטח ועל סמך ניסיון רב שנים שלנו בתחום, על מנת לתת מענה אופטימאלי לכלל הלקוחות. במקביל, אנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים ותקניים.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים
שירותי הניקוי שאנו מציעים כוללים: פגישה עם נציג מקצועי מטעם החברה במשרדכם. במסגרת הפגישה נציג החברה יאבחן את סוג השטיח שברשותכם וייתן את חוות דעתו המקצועית בנוגע לסוג הטיפול המומלץ. בהמשך לחוות הדעת ולייעוץ המקצועי יתואם עמכם מועד בו נגיע אליכם לצורך ביצוע הניקוי.

 

קרדית האבק משתלטת על הבית
עיצוב הבית וטיפוחו הם חלק חשוב מאיכות חיינו מאז ומעולם. מי מאיתנו לא מכיר את התענוג הגדול הקיים ברכישת תמונה נוספת לקיר, כורסא חדשה לפינת הטלוויזיה או שטיח צבעוני לחדר הילדים. אחדים מעדיפים חללים מינימליסטיים ואחרים יגדשו אותם באביזרים שונים ומגוונים. אך כמעט כולם מצטיידים בביתם במערכות ישיבה ושטיחים.
הבעיה היחידה היא שרובנו לא מודעים לכך שחלק מהאביזרים הללו מהווים מרבצי קינון ומחיה של חיידק הגורם לרבים מאיתנו, מבלי שנהיה מודעים לכך,
לאלרגיה המלווה בגודש באף, השתעלויות, התעטשויות ועיניים דומעות -זוהי קרדית אבק הבית.
20% מאוכלוסיית ישראל סובלים מאלרגיה לקרדית האבק המהווה מקור האלרגיה השכיח והמעיק ביותר.
מדובר בחיידק מקרוסקופי הניזון מקשקשי עור אשר מתייבשים מדי יום בגופו של כל אחד מאיתנו ונושרים. עור זה נושר הן בצורה טבעית והן כתוצאה מחיכוכו עם פריטים מזדמנים, ולכן נמצא בכל מקום - באוויר, בפריטי הטקסטיל, בין מצעי המיטה ובבגדינו. קרדית האבק “מטיילת” עלינו באופן חופשי, אך אינה גורמת לתחושות כלשהן, היא אינה עוקצת או מוצצת דם, ותופעות הלוואי הנגרמות בעטיה, נוצרות עקב הפרשותיה המתערבבות באוויר ודרכו מגיעות אל תוך מערכת הנשימה בגופנו ובגוף חיות המחמד שלנו.

טיפול יסודי בקרדית האבק הוכח כיעיל במיוחד ומומלץ ע”י אלרגולוגים מומחים בעולם.

קרדית האבק חיה דווקא בבתינו מכיוון ששם יש לה תנאים אידיאליים להתרבות: לחות גבוהה ואזורי טמפרטורות גבוהות, אור מועט או חושך. אלה מתקיימים לצערנו, בעיקר במקומות בהם אנו ישנים או יושבים ממושכות. יתרה מזאת, חשוב לדעת כי בנקודות אלו גם מצטברות כמויות גדולות של אבק, שכאמור נושא איתו את הגורם האלרגני.

הדברת קרדית האבק מתוך שטיחים, ריפודים ומזרנים
הפתרון הטוב הוא ליצור סביבה שאינה טובה לקרדית האבק. לשם כך עלינו להוריד את רמת הלחות הנמצאת באוויר בעזרת מזגנים, וכן לדאוג לנקות שוב ושוב את מקום משכננו, בעיקר את אזורי השינה והעבודה. על הניקיון להיות יסודי (כן, כן גם במשרד) בכדי שנצליח להקל על המצב - ניקוי האבק, שאיבת השטיחים הספות והמזרנים, שטיפת הרצפה, כיבוס הוילונות והבגדים באופן תדיר והחלפת המצעים הנמצאים בשימוש כל יומיים-שלושה.
מדי כמה חודשים מומלץ להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע אשר יגיעו אל ביתכם / משרדכם וידאגו לחיטוי עמוק ויסודי של הריפודים, הווילונות והשטיחים וכך ימגרו את תופעת הקרדית מהשורש, בניגוד לניקוי במכונת כביסה רגילה שעוזרת רק להחלישה. בעלי המקצוע יבחרו את המכונות והחומרים המתאימים לכל בד וטקסטורה וכך יגיעו לתוצאת מיגור קרדית אבק הבית האופטימאלית מבלי להזיק לרכוש.

1/1

©2016 by mediaarsenal.co.il created with Wix.com

  • Google Places - White Circle
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Twitter Icon

ניקוי ספות בד,/ עור ומערכות ישיבה

נקוי כל סוגי הריפודים: ספות, כסאות, שטחים, כריות נוי, ריפודי רכב ועוד

בשירות אישי מקצועי, אצלכם בבית!

ניקוי והסרת כתמים באמצעות ציוד וחומרים איכותיים.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות - התקשרו:
משה: 054-4332242 , פקס: 077-4500304
דוא''ל: vamoshe3@gmail.com

Helvetica Light is an easy to read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.

האתר מאובטח בתקן - ssl , pci, dss לקניה בטוחה!!!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now